Dean Henegar – Limitless Seas #1-2

Linki uz grāmatu Goodreads lapām

Manas pārdomas

Craig Larson pamostas jaunā pasaulē neatcerēdamies neko par iepriekšējo dzīvi, kas tajā bijis un ko darījis vai industriālo nelaimes atgadījumu, kas smagā stāvoklī viņu nogādājis slimnīcā. Kuram katram šāda terapija netiek pielietota, bet Kregs arī nav kurš katrs. Pēc plašas izvēles par kādu rases pārstāvi viņš vēlas tapt, Kregs kā cilvēka un čūskas krustojums saukts par Naga var uzsākt savus piedzīvojumus, bet sākums nav viegls, jo ‘’pamostas’’ viņš uz vergu kuģa kā viens no airētājiem.

Bet Kregs nav dzimis, lai būtu kāda padotais, kur nu vēl vergs. Ar vājām un minimālām atmiņām no kaut kā, kas reiz piedzīvots, un ko spēles Mākslīgais Intelekts Kregam ik pa brīdim ļauj atcerēties pa kripatai vairāk, jo tāds ir pašas terapijas mērķis reālajā ārpasaulē, Kregs ne bez grūtībām sarīko sacelšanos un kopā ar citiem vergiem sarīko sacelšanos pret pirātu īpašniekiem.

Naga rases pārstāvim līmeņošanās un pieredzes gūšana nav viegls process. Patika, ka statistikas un citi aspekti no LitRPG, kuri reizēm spēj aizņemt krietnu sadaļu no pašas grāmatas, nenomāca pašas grāmatas sižetu, kas reizēm autoriem šajā subžanrā piemirstas. Labi sabalansēts kā viens, tā otrs.

Kamēr Kregs nezinot ka atrodas spēlē, iespējams domājot, ka pārdzimis jaunā dzīvē, tikmēr ārpus Limitless pasaules Krega māsa Sallija cīnās ar sevi un savām domām, vai pēc vairāk kā trīsdesmit gadiem vēlas sastapt brāli. Vai brāļa smagais negadījums ir gana liels iemesls, lai pārkāptu senā strīda astei un pirmajai spert soli.  Galu galā Sallija, kura reizi pat nav ne reizi spēlējusi datorspēli, palūdz, lai viņu ielaiž Limitless pasaulē, lai sastaptos ar brāli. Bet, lai to paveiktu, viņai pašai jāuzkrāj līmeņi, turklāt spēles veidotāji un tās MI viņai piešķiris konkrēti pūķa klasi.

Limitless Seas ir mans pirmais ieskats plašākajā Limitless Lands sērijā, kura ir manā audio bibliotēkā, bet vēl nav sanācis tai pieķerties. Šo, cik saprotu un arī pēc noklausīšanās varu teikt, kaut arī it kā esot šis tas, kas var paslidēt garām neievērots, var klausīties arī neko nezinot par Limitless Lands. Krega līdera dotības un piedzīvojuma gars noteikti pabīda pašu Limitless Lands augstāk manā virtuālajā TBR listē. Kā arī interese par tuvojošamies sastapšanos starp Kregu un viņa māsu pavisam droši ar interesi mudinās gaidīt šīs sērijas turpinājumu.

Viena doma par “Dean Henegar – Limitless Seas #1-2

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.