Caroline Kepnes – You (You #1) (Audio book)

Links uz grāmatas Goodreads lapu

Manas pārdomas

Brīdis, kad topoša rakstniece, vismaz viņai tā gribētos domāt, Guinevere Beck iekāpj pa grāmatnīcas durvīm, Džo Goldbergs, viens no diviem veikala darbiniekiem, ar visu savu būtību jūt, ka šī ir viņa dzīves lielā mīlestība, ka viņiem ir lemts būt kopā un abu dzīves vairs nebūs tādas pašas, kā līdz šim.

Grāmatas gaitā, aizvien progresējot Džo apsēstībai un tās dēļ pastrādātā, bija drusku jautri būt Džo velna advokātam. Jo kas varbūt sākas, kā parasta ieķeršanās skaistā sievietē, ar katru nākošo dienu iegūst savērptāku formu un kļūst arvien ļaunāk, kad stalkošana vairs nav tas sliktākais, par ko vajadzētu uztraukties.

Jā, varbūt Bekai ir tiesības uz privātumu, ka Džo neuzlauž viņas epastu un atgrieztu viņas pazaudēto telefonu, lai nevarētu lasīt viņas sarakstes, bet dienas beigās Džo grib tikai labu un vēlas pasargāt Beku ne tikai no skarbās pasaules, bet arī viņas pašas un daža laba kaitinoša drauga. Runājot par draugiem, turklāt vēl vampīriskiem, kuri izsūc laiku un enerğiju, nu kā to var pieļaut?! Kā lai nejūt Džo līdzi katru reizi, kad kāds ‘’draugs’’ izjauc potenciāli pašu labāko vakaru. Beka nesaprot, ka laimes pilna nākotne ir tepat aiz stūra, ja vien arī viņa atzītu, ks abiem ir lemts būt kopā. Tāpēc Džo ir spiests, ne jau no paša vēlēšanās, bet kādam jābūt iniciatoram, lai darītu kaut ko lietas labā. Dienas beigās Džo ir ļoti sakarīgs čalis. Par savu mīlestību ir jācīnās un nav viņa vaina, ja kādam kretīnam jāpalīdz saprast, lai pavācas malā.

Visa You darbība ir no Džo skatpunkta, un, protams, viņš ne mazākajā mērā nekādu vainu vai problēmu sevī viņš nesaskata, kur nu vēl kaut ko tik absurdu, ka viņš būtu kāds perverss stalkeris, ka viņa rīcība būtu pat krimināli sodāma. Nedaudz pārsteigums, ka šāda tipa grāmatai ir turpinājums, kur man galvenais, būtu, lai tas nav šīs grāmatas remiksēts turpinājums vai sarakstīts tikai šīs grāmatas panākumu mudinājuma dēļ.

2 domas par “Caroline Kepnes – You (You #1) (Audio book)

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.