David Baldacci – The Fix (Amos Decker #3) (Audio book)

32608569._SY475_

Links uz grāmatas Goodreads lapu

Manas pārdomas

Līdz šim atmiņu vīra Amos Decker talants plus partneres un bijušās žurnālistes Alex Jamison idejas un darbaspējas tika izmantotas vecu, neatrisinātu ‘’auksto’’ lietu izmeklēšanā, bet dienā, kad Dekers pats personīgi pieredz slepkavību blakus FIB galvenajai ēkai (turklāt slepkava uzreiz pēc tam iešauj sev galvā), abi divi tiek pārvirzīti uz aktīvo, ‘’karsto’’, nesen pastrādātu noziegumu izmeklēšanu.

Uz The Fix ievadā notikušās slepkavības ātru atrisināšanu, ne tajā ziņā, kurš to pastrādājā, bet gan motivācijas un iemeslu ‘’kāpēc?’’ ziņā, ir likts liels spiediens – pat no paša ASV prezidenta. Lai gan sākotnēji varētu šķist, ka slepkavība blakus FIB ēkai pastrādātā lielā mērā sakritības rezultātā, tad šķetinot abus iesaistītos, viņu ikdienas un darba dzīves, un ģimenes, atklājas drauds ASV drošībai un potenciālam teroristu uzbrukumam vēl sliktākam par 11.septembri.

Visa grāmata nesastāv tikai no tā, kā Dekers un Aleksa izmeklēšanā tiek līdz lietas būtībai, ir arī gan abu tēlu izaugsme un iekšējas pārdomas, gan nelieli mirkļi ik pa brīdim, kas ļauj reizē tēliem un lasītājam atvilkt elpu no sakāpinātās spriedzes. Reti kuram pirmais iespaids par Dekeru būs kā par draudzīgu, komunikablu vai citādi saprotošu personību. Viņa trauma savā pirmajā profesionālajā NFL spēlē deva viņam ne tikai spēju/lāstu neko neaizmirst, bet arīdzan izmainīja Dekera personību uz neatgriešanos. Dekers saprot, ka viņš, maigi sakot, nav tāds pats kā lielākā daļa apkārtējo, un gadās reizes, kad tas kādu var aizskart, bet nav arī gluži tā, ka Dekers par to neaizdomātos un negribētu uzlabot.

Visas pirmās trīs Amos Decker sērijas grāmatas esmu klausījies audio versijā, un par ierunātāju Kyf Brewer un Orlagh Cassidy darbu tajās sliktu vārdu nebūs, bet ceturto The Fallen grāmatu, pat neieskatoties pie kuras sērijas tā pieder, sanāca iegādāties iepriekšējā gada Ķīpsalas grāmatu izstādē. Tad nu redzēs, vai šī sērija nebūs pieskaitāma vienai no tām, kuru labāk ir klausīties kā The Dresden Files, nekā lasīt pašam.

Viena doma par “David Baldacci – The Fix (Amos Decker #3) (Audio book)

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.