Bob Mayer – Bodyguard of Lies (The Cellar #1)

360943

Links uz grāmatas Goodreads lapu

Izdevniecība: Forge

Manas pārdomas

Kad izbijušu slepena biroja/organizācijas Cellar operatīvo darbinieku Gant mūžībā aizsauc zaudēta cīņa ar vēzi, viņš sūta dzīvesbiedri Neeley sava veida bagātību medībās, lai beigās visu kopā savācot, mutvārdu vienošanās starp Cellar un viņu turpinātu attiekties un aizsargāt arī viņu. Tomēr ne visi ir tk mierīgi un saprotoši, un labprātāk redzētu lieki pasaulē kaut kaur noslēptos kritiski bīstamos pierādījumus esam iznīcinātus. Īpaši, ja runa vēl iet par ambiciozu politiķa karjeru.

Ganta nāve ievieš galvu reibinošas izmaiņas ne tikai Nīlijas dzīvē. Ja vēl Nīlija, pēdējos desmit gadus dzīvojot kopā ar Gantu, ir varējusi apgūt Ganta sniegtās profesionālās iemaņas, tad to nebūt nevarētu teikt par Hannu, kuras mājsaimnieces dzīve apgriežas kājām gaisā, pēc tam kad vienā jaukā rītā vīrs dodas uz golfa laukumu un vairs neatgriežas. Cik ticama vēlāk ir viņas pārvēršanās no psiholoģisha grausta ar alkohola problēmām par tādu, kura spēj tikt galā ar gadiem ilgi trenētiem pretiniekiem atkal un atkal (kas attiektos arī uz jauno draudzeni Nīliju) vai, piemēram, pirmo reizi slēpojot izskatīties kā profesionālei vai bez dižas pieredzes spēt uzrābties stāvā klintī, jau ir cita runa.

No Bodyguard of Lies nevajadzētu sagaidīt neko vairāk, kā no vienkārša ierindas spriedzes trillera. Vēl jo vairāk gribētos piebilst, ka nebeidzamie labvēlīgie notikumu pavērsienu un šķietami nebeidzamā profesionālā nekompetence no pretinieku puses vairāk velk uz grāmatu, kas izteikti ir mērķējusi kļūt par filmu.

Šeit vēl cita lasītāja viedoklis, kam daļēji varu piekrist. 😊

Viena doma par “Bob Mayer – Bodyguard of Lies (The Cellar #1)

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.