S.F. Claymore – The Land of the Beasts

43673051._SX318_

Links uz grāmatas Goodreads lapu

Manas pārdomas

Vairākus gadus pēc pārdabiskas radības sakaušanas, ļoti izsmeļoši nosauktu par Ultimate Evil, un daža laba censonīga potenciāla troņa uzurpatora sakaušanas, Karalis Breetor ir nonācis situācijā, kad viņa vara, īpaši neesot mantiniekam, tiek apšaubīta. Tādēļ vienā no padomes sēdēm ar četru citu karalisko namu pārstāvjiem, Breetor nonāk pie idejas, ka vienīgais sasniegums ir doties ekspedīcijā, atrast leģendām apvīto pūķu zemi un atgriezties ar taustāmiem pierādījumiem, kas pavisam droši apliecinātu viņa vērtību būt tronī.

Gan pats ceļojums uz Briesmoņu zemi, gan karaļa piedzīvotais, sastopot dažādus eksotiskus mošķus un pats galvenais pūķus, tajā vairāk atgādināja par vienkāršām un sižeta ziņā nekomplicētām pasakām, leģendām vai mītiem; plus īsti nerodas ne mirklis, kad naktos pamatīgāk uztraukties par galvenā varoņa drošību, kas protams neattiecas uz viņa mazsvarīgākajiem un bieži vien bez vārda palikušajiem padotajiem.

Nonācu pie domas, ka ideālākais variants būtu pievienot klāt labas ilustrācijas un mērķēt uz bērnu auditoriju. Vien stāsta beigās nopratu, ka The Land of the Beasts ir citas grāmatas/sērijas Champion of Psykoria prīkvels, kur iespējams sastopams kārtīgs ļaundaris, bet arī šajā var tikpat kā nodalīt tēlus pilnībā labajos un sliktajos, kas arī vairāk iederētos jauna lasītāja pirmsākumos.

Viena doma par “S.F. Claymore – The Land of the Beasts

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.