Neena H. Brar – Tied to Deceit

39876113

Links uz grāmatas Goodreads lapu

Izdevniecība: Penguide Books

Manas pārdomas

Pēc slimnīcas darbinieces (Devika Singh) līķa atrašanas, superintendants Sharma un viņa parternis Rawa atklāj ne tikai, maigi sakot, neglaimojušu tēlu par noslepkavoto, bet arī skandalozus faktus, kas 1964.gada Indijā (nezinu, kas un kā mūsdienās ir vai nav mainījies) jebkura cilvēka reputāciju un godu vienā mirklī noskalotu renstelē. Bija visnotaļ interesanti lasīt kriminālromānu gan, kas nenorit kaut kur, piemēram, ASV, gan, kurā norises vietas kultūra un sociālās normas būtu tik atšķirīgas no ierastā.

Par galvenajiem aizdomās turamajiem kļūst viens no slimnīcas ārstiem Rajinder, ar kuru mirušajai Devikai bija dēka. Tāpat no superintendanta uzmanības lauka neizsprūk ārsta sieva Gayatri, kura vien dažas dienas pirms tam abus gultā pieķērusi. Vēl jo aizdomīgāk, kaut arī par pamatu bijis pavisam cits incidents pacientes nāves sakarā, kas rezultējās ar Devikas atlaišanu.

Tikmēr, kā jau minēju, izmeklētāji ar katru nointervēto slimnīcas darbinieku iegūst arvien skarbāku bildi par Devikas skarbajām rakstura iezīmēm. Vien retais par viņu saka labus vārdus – egoistiska un tāda, kas vispirms domās par sevi un savu Bez maz vai tas bija vien laika jautājums pirms kādam neizturētu nervi un viņu nogalinātu. Tādēļ gods godam izmeklētāji nekoncentrējas tikai uz Rajinder un Gayatri, jo tā teikt potenciāli aizdomās turamo, kam būtu motīvs, nebūt netrūkst.

Kriminālromānu faniem noteikti iesakāms ‘’kas to izdarīja/who dunnit’’ darbs! Nedaudz jāpierod pie tēlu vārdiem un vēl pie dažām lietām, bet tas netraucē izbaudīt grāmatu un risināt mīklu arī pašam.

Šī jau būs ceturtā grāmatu, kuru lasu pateicoties Book City Review, cerams nesanāks tāds klusums, kā ar vienu citu portālu.

Viena doma par “Neena H. Brar – Tied to Deceit

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.