Blogmas 2016 2.diena: Podkāsti, kurus šobrīd klausos

Lai arī pirmā pieminētā podkāsta pāris epizodes biju noklausījies jau pirms ~2gadiem, kaut kādu jau aizmirstu iemeslu dēļ pārtraucu un tā nopietni šāda tipa audio raidījumus esmu sācis klausīties vien ar šo gadu. Jāsaka, ka piedāvājums ir ļoti plašs un savai gaumei piemērotu var atrast jebkurš.

Bet pirms vēl sāku ar to, ko klausos pašlaik, gribu pieminēt BOTNS jeb Books on the Night Stand, kuru vismaz vienreiz esmu pieminējis iepriekš. Domājams, grāmatu rekomendācijas novecot nevar. Kopā 390 epizodes.

220px-welcome_to_night_vale

Welcome to Night Vale – vakar iznāca 99.epizode, bet pats esmu ticis līdz 70B epizodei. Izdomātas pilsētas Night Vale radio raidījums, kur tā vadītājs ziņo gan par visu neparasto un, maigi sakot, dīvaino, kas ir ikdiena tās iedzīvotājiem, gan visai bieži par savām attiecībām ir izcilu un skaistām acīm apveltītu zinātnieku. :D Vienmēr izcilas laika ziņas!

escape-from-illustration-island

Escape from Illustrastion Island – kopā 81 epizode. Intervijas ar ilustratoriem, dizaineriem par radošo procesu, interesanti paklausīties. Pašlaik esmu ticis līdz 11.epizodei.

480x270_10985

Reading and Writing Podcast – kopā 202 epizodes. Intervijas ar autoriem par jaunāko grāmatu, viņu rakstīšanas procesu u.c. Vien mīnuss, ka, vismaz pirmajās 27 epizodēs, jautājumi ir +/- tie paši.

Lore_20161202001639.jpg

Lore – pašlaik 48 epizodes. Epizodes iznāk reizi divās nedēļās. Nosauku varētu tulkot kā folklora. Foklora par reālām māņticībām, mītiem un cilvēku uzskatiem, iedomām un rīcību to dēļ. Vein dažas no epizožu tēmām –  vampīri, vampīru un citu briesmoņu mednieki, raganas, spoki, elfi utt. To veidotājs Aaron Mahnke ir arī vairāku šausmu grāmatu autors. Atliek tik kādu dabūt rokā.

ohc-logo-final

The Orbiting Human Circus – pašlaik iznākušas četras epizodes, vakar noklausījos pirmo. (:

Epizodes apraksts – ”Welcome to the world of The Orbiting Human Circus: discover the surreally impossible radio show broadcast from the top of the Eiffel Tower, meet the lonely janitor who longs to become part of it, and settle in for the chilling tale of Goolsby and Rue.”

8791147

 

Un visbeidzot BOOKS WITH JEN – pirmā epizode šeit. Pašlaik šķiet ir septiņas epizodes. Autores un grāmatu vlogeres/booktuber Jen Campbell intervijas.

Advertisements

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s