Lilija Berzinska – Lamzaks meklē Lamzaku

DG_Lamzaks_VS_Lamzaks_vaks_prese.jpg

Links uz grāmatas Goodreads lapu

Izdevniecība: Dienas Grāmata

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Paldies izdevniecībai par grāmatas eksemplāru!

Vērtējums: 4/5

Manas pārdomas

Lai piekrastes iemītniekus pārņemtu viegls nemiers un panika, pietiek vien ar nezināmas avīzes lapeli, kas vēsta par nevienam līdz tam nezināma zemūdens vulkāna drīzumā gaidāmu izvirdumu, un ar vienu no divu Lamzaku pazušanu (baumo, ka Naktene pa nakts tumsu aizvilinājusi prom).

Otrs Lamzaks, nu tas, kurš nav pazudis, vispirms iziet cauri bēdu un šoka fāzei (savā bēdīgumā un bezcerības sajūtā atgādināja ēzelīti I-ā :) ), pēc tam dusmas par netaisnību krīt pār katru, kuram ir tā nelaime būt tuvumā. Bet tad! Tad Lamzakam dzimst traka ideja doties meklēt draugu pie Naktenes vienatnē!

Sipriki, Acainis un Krakāns nav tik viegli aizbiedējami un nekad nepamet savu draugu nelaimē. Tādēļ, saprotot, ko Lamzaks izdarījis, dodas viņam pakaļ! Un tā piedzīvojumu ceļojums var sākties! Dubultnieku mežs, Domlasis, kārtību mīlošie smecernieki un vēl vis kas gaida drosmīgo trijotni viņu glābšanas misijā.

Jauka un, ja grib, vienā piegājienā izlasāma grāmatiņa. Ērmoti gan tiem tēli vārdi patrāpījušies, tik ļoti, ka dažbrīd jāpiebremzē, lai neizlasītu ačgārni. Bet tas tikai liek vairāk un cītīgāk izbaudīt pašu stāstu, kuru papildina burvīgi zīmējumi viscaur grāmatai. Man tādi prātā neienāktu. : )

********Apzināto maitekļu zona********

Izņemot lasītāju, paši varoņi tā arī beigās neatrod pazudušo Lamzaku, kas šķiet, paver iespēju potenciālam turpinājumam.

 

Viena doma par “Lilija Berzinska – Lamzaks meklē Lamzaku

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.