Kathy Reichs – Bones To Ashes (Temperance Brennan #10) (Audio book)

128757

Links uz grāmatas Goodreads lapu

Izdevniecība: Simon & Schuster Audio

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Lejuplādēju no www.

Vērtējums: 3.5/5

 

 

 

 

 

Manas pārdomas

Kad Brenana piekrīt detektīva lūgumam, aplūkot skeletu, kuru gadus atpakaļ divi ‘’mākslinieki’’ nopirka no lombarda, kura īpašnieks savukārt to iegādājās no pašpasludināta arheologa, tas atsauc atmiņā vasaras pirms vairāk kā 30 gadiem un drusku eksotisko, frankofonisko draudzeni, kura pēkšņi un bez atvadām vienkārši pazuda.

Īpaši grāmatas pats sākums ar Brenanas iekšējo monologu pārmaiņas pēc bija kaut kas uz labo pusi sērijā, kur pamatā tēli pārāk neizceļas. Lai gan pēc pašas vārdiem, viņa nav par pazudušo draudzeni pārstājusi domāt, tas šķiet mazliet dīvaini un mazticami, ja tikai tagad lasītājs par to uzzina; bet bija interesanti klausīties atmiņās. Diemžēl līdz ar dialogiem sajūta pazuda. Protams, tas nav Brenanas spēkos izturēt, lai līdz grāmatas beigām neieslīgstu savās pamata emocijās.

Kopš pēdējās lielās lietas atrisināšanas, attiecības starp Brenanu un Raienu kļuvušas strikti tikai ar darbu saistītas, arī tad, kad minētais skelets varētu būt daļa no Raiena izmeklēšanas ar jau vismaz divām mirušām un trim pazudušām meitenēm. Bet tik un tā tas ir negaidīti un sāpīgi, kad Raiens paziņo, ka apsver atsākt dzīvot kopā ar bijušo sievu. Un no Pītera nāk vēl viens emocionāls trieciens, kaut arī ar laiku ko tādu varēja ar laiku sagaidīt.

guest star uz skatuves atgriežas Brenanas jaunākā un noteikti bezrūpīgākā māsa Harija. Labu gribēdama viņa ar entuziasmu cenšas palīdzēt atrast māsas draudzeni, un pie reizes kā mazs viesulis ievieš vairāk jautrības Brenanas pasaulē.

Interesanti paklausīties pašā autorē par grāmatu.

Viena doma par “Kathy Reichs – Bones To Ashes (Temperance Brennan #10) (Audio book)

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.