Kathy Reichs – Break No Bones (Temperance Brennan #9) (Audio book)

106128

Links uz grāmatas Goodreads lapu

Izdevniecība: Simon & Schuster Audio

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Lejuplādēju no www.

Vērtējums: 2.75/5

 

 

 

 

 

Manas pārdomas

Ja četras grāmatas atpakaļ Brenanai bija tā laime atrast ‘’svaigas’’ mirstīgās atliekas arheoloģisko izrakumu laikā Gvatemalā, tad 9.sērijas grāmatā tas notiek turpat mīļajā ASV. Bet pirmais līķis ir tikai sākums! Atliek vien pirms tam atvadīties no studentiem. :D

Kauli uzdod vairāk jautājumu, nekā spēj uz tiem atbildēt, un brīžiem liek Brenanai ar galvu skriet sienā. Tā vien šķiet, ka viņas konstantās emocijas ir vai nu aizkaitinājums, vai dusmas, kā arī grūti saskatīt dižu tēla izaugsmi kopš sērijas sākuma, trūkst dziļuma.

Autore turpina Brenanas attiecību riņķa danci, tikai šoreiz klāt nāk arīdzan Brenanas bijušais vīrs un meitas tēvs Pīts. Raiens kā vienmēr atrod iemeslu, lai piedalītos izmeklēšanā. Viņa jau tā nereti ir neizlēmīga, nesaprotot ko pati vēlas, bet, protams, piesviedīsim klāt arī bijušo!

Ne pirmo reizi Temperansas Brenanas sērijā pavīd Latvijas vārds, un, pameklējot plašajā tīmeklī, rodas skaidrs kāpēc(šeit un šeit), bet tik un tā, Pīta vairākkārtēja nodēvēšana par Latvian Savant bija jau par daudz. (:

Audio ierunātāja diemžēl arī neuzlaboja grāmatas pieredzi. Vairāk izklausījās pēc parasta lasījumā, nekā performances; bez izteiktām emocijām balss intonācijā. :/

Stāsts nav slikts, bet arī ne tāds, kas no sākuma līdz beigām spētu noturēt saspringumā.

********Apzināto maitekļu zona********

Iespējams, slepkavas vēl joprojām piekoptu savu nešķīsto rūpalu (interesanti raksti par tēmu šeit, šeit un šeit), ja vien Brenanai nevajadzētu aizstāt smagi saslimušo kolēģi Emmu. Nereti, kā Break No Bones piemērā par upuriem tiek izvēlēti tie, par kuriem neviens uzreiz neuztrauktos pazušanas gadījumā.

Viena doma par “Kathy Reichs – Break No Bones (Temperance Brennan #9) (Audio book)

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.