James Patterson, Maxine Paetro – Private #1 Suspect (Private #2)

10808006

Links uz grāmatas Goodreads lapu

Izdevniecība: Hachette Book Group

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Lejuplādēju no www.

Vērtējums: 2/5

 

 

 

 

 

Manas pārdomas

Džeks Morgans, privātās detektīvu aģentūras Private īpašnieks, nonāk kutelīgā situācijā, kad, atgriežoties mājās no biznesa ceļojuma, savā gultā atrod nogalinātu bijušo draudzeni un darbinieci. Tā vien izskatās, ka slepkava būs jāmēģina atrast pašam, jo visi pierādījumi liecina viņam par sliktu un neizskatās, ka policija būtu ieinteresēta meklēt kādu citu.

Kur meklēt īsto slepkavu? Varbūt tas ir kāds atriebības kārs noziedzīgas pasaules darbonis? Vai arī Džeka ‘’ļaunais’’ dvīņu brālis Tomijs?, ar kuru Džekam, maigi sakot, nav labas attiecības. Viņa darba sfērā varbūtējo vaininieku netrūkst.

Vienlaikus ar šo lielāko sižeta līniju (nosaukumā jau minēts un tā), paralēli rit vēl trīs lietu izmeklēšana. Ja vietējais mafijas boss Carmine Noccia lūdz palīdzību atgūt nozagtu pretsāpju zāļu kravu 30 miljonu vērtībā, nav prāta darbs atteikt, un atlīdzība vairs jau nav būtiskākā. Amēlija Pūla uztraucas, ka drīz vien neviens nevēlēsies apmesties viņas viesnīcās, jo pēdējā gada laikā tajās nogalināti pieci vienatnē ceļojoši vīrieši. Policijas izmeklēšanas rezultāti burtiski ir nekādi, tāpēc viņas vienīgā cerība ir Private. Un visbeidzot darbs ar filmu zvaigzni Danny Whitman. Šķietami vienkārša lieta, viss, kas jāizdara, ir jānodrošina, lai viņš neiekultos nekādās nepatikšanās (īpaši ar pretējo dzimumu), kas varētu sagraut jaunās kases grāvēja potenciālos panākumus.

Pirmo daļu, kura toreiz kopumā nepatika, biju lasījis latviski, tādēļ pirms ķēros klāt bija neliela cerība, ka daļa no vainas jāuzņemas tulkojumam, bet diemžēl man kā lasītājam tā nav. Apvienojumā ar lielākoties 3-4 minūšu apjoma nodaļām, rakstības stilu un īsajiem teikumiem, kā arī fokusa trūkumu, vērtējums skaitliskā izteiksmē līdzīgs kā toreiz. Par cik divus gadus atpakaļ Ķīpsalā iegādājos trešo sērijas grāmatu, jācer uz to labāko tajā.

Viena doma par “James Patterson, Maxine Paetro – Private #1 Suspect (Private #2)

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.