John Scalzi – The Dispatcher (Audio book)

26082188

Links uz grāmatas Goodreads lapu

Izdevniecība: Audible Studios

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Līdz 2.novembrim iespējams noklausīties bez maksas

Vērtējums: 4.75/5

 

 

Manas pārdomas

Tonijs Valdezs dzīvo pasaulē, kurā slepkavība tās agrākajā nozīme vairs nav iespējama, jo 99,9% gadījumu upuris pilnīgi kails bez jebkādiem ievainojumiem, un līdz šim, cik tas novērots, tad tādā stāvoklī, kādā bijis aptuveni sešas stundas pirms tam. Tomēr, ja sanāk nomirt dabiskos apstākļos vai arī izdarīt pašnāvību, tad diemžēl vai, par laimi, nekā.

Neviens nezina, kas ir par iemeslu, kas ļauj šādam fenomenam notikt, un, kāpēc kas tāds ir iespējams, toties tas izmainījis visu: karus, noziedzību un ikdienas dzīvi kā tādu.

Tonijs strādā par dispečeri (Dispatcher), bet, vienkāršoti izsakoties, Tonijs ir licenzēts nogalināt un ‘’nosūtīt’’ kādu uz mājām pirms cilvēks paspējis nomirt, piemēram, uz operācijas galda. Kad pēc tādas operācijas Toniju uzrunā detektīve Langdon ar jautājumiem par jau kā trīs dienas pazudušu kolēģi, sākas sacīkstes ar laiku, lai atrastu viņu pirms vēl nav par vēlu!

Tonijs nelabprāt dodas kopā ar detektīvi (līdzi paņemot klausītāju) dziļāk dispečeru pasaulē, kur ne viss ir tikai balts un melns.

Ja par audio, tad var teikt, ka kvalitāti var just jau no paša sākumā! Un Zachary Quinto darbs ir kas vairāk par vienkāršu teksta nolasīšanu; tā kā tā pieejama vienīgi audio formātā, tas šķiet īpaši svarīgi. Ja diemžēl sanāk nokavēt 2.novembri, grāmata par spīti tās īsumam ir tā vērta!

3 domas par “John Scalzi – The Dispatcher (Audio book)

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.