Hajime Isayama – Attack on Titan, Volume 06 (Attack on Titan #6)

17262714

Links uz grāmatas Goodreads lapu

Izdevniecība: Kodansha Comics

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Lejuplādēju no www.

Vērtējums: 4/5

 

 

 

 

 

Manas pārdomas

Ekspedīcijā uz Erena mājas pagrabu pēc ilgi gaidītām atbildēm par titāniem un to, kā ar tiem varētu tikt galā, situācija spēji kļūst stipri ļaunāka un asiņaināka, kad karavānai uzbrūk sieviešu kārtas anormāls titāns. Gluži kā Erens, bet tā vien šķiet ar lielāku pieredzi sevis kontrolē, tas refleksu ātrums, oh! Kāds ir viņas mērķis, kāpēc uzbrūk cilvēkiem?

Patika backstory par Erena un viņa Survery Corps biedru aprašanu vienam ar otru. Katrs brīdis ir kā pārbaudījums spējai uzticēties*, kad uz spēles likta dzīvība!

Varbūt no nieka četrām nodaļām radās mazuma piegarša, bet tas tiek kompensēts ar darbības tempu, kā arī netrūkst brutālu, šokējošu ainu. Būtu vēl spridzīgāk, ja Erens nebūtu nosēdināts nosacītā drošībā, formācijas vidū, bet tas tā.

No citiem tēliem pieminēšanas vērta ir kapteine Levi. Vai nu tāds raksturs vai arī pieredzētais cīņās ar titāniem, varbūt viss kopā, bet viņas miers un savāktība stāv pāri visam.

********Apzināto maitekļu zona********

*Kas tiek atalgota, kad Erens izvēlas nevis iesaistīties cīņā savā titāna formā, bet paļauties uz pavēli, un ir pārsteigts, kad tas noved pie titāna notveršanas, viņai dzīvai esot. -> Cerams notvertais titāns dos ko noderīgu, bet tādēļ neizkavēs ekspedīcijas sākotnējā mērķa realizēšanu.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.