Hajime Isayama – Attack on Titan, Volume 05 (Attack on Titan #5)

16071864

Links uz grāmatas Goodreads lapu

Izdevniecība: Kodansha Comics

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Lejuplādēju no www.

Vērtējums: 4.5/5

 

 

 

 

Manas pārdomas

Apmācību laiks ir noslēdzies apmācāmajiem kareivjiem, to skaitā mūsu varoņiem, pienācis laiks izvēlēties turpmāko karjeras ceļu!

Vispārpieņemts un visiem tā kā zināms fakts ir, ka parastie ‘’īsie’’ titāni ir lieli, dumji radījumi, kas tikai tvarsta un ēd cilvēkus, kaut arī viņu izdzīvošanai tas nav nepieciešams. Kā arī interesants flash back no kādas kareives piezīmēm par viņas sastapšanos ar titānu, kas liek to apšaubīt, un vispār rodas vairāk jautājumu, nekā ir atbilžu. Šajā piektajā voljumā lasītājs uzzina vēl pāris interesantu lietu par titāniem no to galvenās pētnieces pilsētā.

Joprojām ne visiem pilsētas vadībā, militārajiem līderiem un vienkāršajā tautā nav pilnas pārliecības, vai Erens spēj kontrolēt savas visnotaļ lietderīgās spējas, vai tomēr ne, un, kas būtu ar viņu iesākams. Spriedze, nestabilitāte un nedrošība ļāvusi dzimt aprobežotai, reliģiskas ievirzes organizācijai, kuras piederīgie nekautrējas pārdroši izteikties un aicināt uz vardarbību, tikai, kad runa ir par titānu situācijas uzlabošanu, lielā dūša kaut kur pazūd.

Bet, lai kā nosvērtos Erena galīgais liktenis, viņa spēja pārvērsties dod vaļu cerībai un plāniem padzīt titānus tur, no kurienes tie nākuši!

Viena doma par “Hajime Isayama – Attack on Titan, Volume 05 (Attack on Titan #5)

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.