Hajime Isayama – Attack on Titan, Volume 04 (Attack on Titan #4)

15798166

Links uz grāmatu iekš Goodreads

Izdevniecība: Kodansha Comics

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Lejuplādēju no www.

Vērtējums: 3.5/5

 

 

 

 

 

Manas pārdomas

Ceturtais titānu voljums, izņemot pašu sākumu dod ieskatu garajā un grūtajā jauno kareivju apmācības procesā. Jāšana ar zirgu, izturības skrējieni, cīņu treniņi bez ieročiem, tehniskās/praktiskās iemaņas un stratēģijas lekcijas – vai ar to ir gana, lai gala rezultātā katrs būtu spējīgs stāties pretī titānam un palikt dzīvajos, droši vien parādīs tikai reāla cīņa ar dzīviem titāniem, kuru uzbrukumu neviens treniņa uzdevums nespēj pilnībā simulēt.

Protams, lielāka uzmanība veltīta Mikasai, Arminam un Erenam. Kamēr puišiem, lai neizkristu, jāpielieto viss pieejamais gribasspēks, Mikasai viss padodas šķietami bez īpašas piepūles. Kaut arī šoreiz nav daudz cīņas ainu, bija interesanti iepazīt arī citus dibenplāna :D tēlus. Vienam motivācija ir atriebt zaudētu radinieku, citam nokļūt ar laiku drošībā – pilsētas centrā aiz pēdējā mūra. Izveidojas saistoša un veselīga konkurence un sāncensība.

Diviem attēliem grāmatas sākumā ir pavisam cits stils, tāds tīrāks, ja tā tiktu izstrādāta visa grāmatu, iespaids noteiktu būtu atšķirīgāks.

********Apzināto maitekļu zona********

Pēc tā, ka Erens savā titāna formā spēj šoreiz sevi kontrolēt un aizbarikādēt caurumu ārējā sienā, ļauj domāt, ka viņš tiks bieži sūtīts cīņā, neskatoties uz to, ka beigās Erins pēc trim dienām atmostas ieslodzīts aiz restēm.

Viena doma par “Hajime Isayama – Attack on Titan, Volume 04 (Attack on Titan #4)

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.