Māra Zālīte – Mamma un tētis kūrortā

31453648

Grāmatas apraksts no Goodreads/Synopsis from Goodreads:

Grāmata visai ģimenei, jo īpaši bērniem, protams! Vai mamma un tētis jums ir stāstījuši, cik traki un briesmīgi, cik jocīgi un brīnumaini viņiem gājis kūrortā? Nav stāstījuši? Laikam vēl nav gadījies brīvāks brītiņš. Kad tas pienāks un mamma un tētis sāks stāstīt, jūs varēsiet viņus pārsteigt! “Mēs jau zinām, mēs jau zinām!” Tā jūs varēsiet saukt, jo būsiet izlasījuši šo grāmatu.

Raits stāstījums, brīnumainas pārvērtības, humors un gaiša poēzija dara šo pasaku piemērotu ne tikai dažāda vecuma bērniem, bet arī viņu vecākiem. Māras Zālītes dzīves pasaka katram atklājas citādi.

Izdevniecība/Publisher: Dienas Grāmata

Kā tiku pie šīs grāmatas?/How I got this book?

Paldies izdevniecībai par grāmatas eksemplāru!

Vērtējums/Rating: 4.5/5

Mana recenzija (pārdomas)/My (thoughts) review

Interesants stāsts par to, kas patiesībā notiek ar vecākiem, kad viņi vieni paši divatā nonāk kūrortā. Tā kā ne ar vienu citu kūrorta viesi nekas līdzīgs nenotika, pieņemu, ka maģiskais pārvērtību spēks piemīt pašam numuriņam.

Šī ir viena no tām grāmatām, kurai, ņemot vērā arī īso lpp skaitu, pietiek ar nosaukumu un ģitāras zīmējumu ar žirafes un tīģera mantiņām pie tās un kura var iztikt bez dižāka apraksta.

Ieraugot pirmoreiz ‘’Mamma un tētis kūrortā’’ vāku un uzmetot aci dažām ilustrācijām, uzreiz gribējās apskatīt, kurš ir grāmatas mākslinieks. Kā arī, ja tas ir kāds rādītājs, tad, kopš saņemšanas brīža, grāmata nolikta tā, lai var aplūkot tās burvīgo vāku! : )

***************************************

An interesting story about really happens to Mom and Dad when they two alone go to a spa. As nothing like that happened with anyone else at the spa I assume that the room they stayed in had the magical transformational powers.

This is one of those books for which the title and the little drawing of guitar on the back cover with a tiger and giraffe toys explains everything and it can go even without much synopsis.

When at first I saw the cover of this book and glimpsed few illustrations I immediately wanted to know who the artist is. And if it counts for something then when I got home with this book it right away was displayed so I can look at the amazing front cover! : )

3 domas par “Māra Zālīte – Mamma un tētis kūrortā

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.