Comment Challenge 2016: August Sign Up Post

bnnr-commentchallenge-500

Par šo vasarā notiekošo komentēšanas izaicinājumu uzzināju jūnijā, un uzreiz izmantoju iespēju pieteikties jūlija mēnesim, bet neiedomājos izveidot rakstu par to. Tad nu šoreiz kļūda tiek labota. :)

Comment Challenge rīko Alicia @ A Kernel of Nonsense and Lonna @ FLYLēF! Vēl nekas nav nokavēts un pieteikties līdz 21.jūlijam var pieteikties šeit, un jūlija beigās e-pastā uzzināsi, ar kuru citu blogeri būsi salikts partnerī. Ir divi varianti – var pieteikties, ka tu apņemies uzrakstīt komentāru vai nu vismaz 5-10 komentārus partnera blogā, vai pat 11-20, bet tādā gadījumā arī tev pašam ir jābūt gatavam publicēt tikpat daudz rakstu.

Kā man, kuram vieglāk ir nospiest Like pogu, nekā izdomāt, ko uzrakstīt komentārā :D, šī ir lieliska iespēja sevi izaicināt. Domājams katram par vēl vienu laiku vairāk patīk labs komentārs.

3 domas par “Comment Challenge 2016: August Sign Up Post

  1. FLYLēF | Lonna (guest reviewer) saka:

    As your comment partner for July’s 2016 Summer Comment Challenge, I’ve had such a pleasure interacting with you! I’ve added so many suspense books that I wouldn’t have even come across if not for you. It’s been such a pleasure getting to know you, Arnis. Thank you, for participating in the challenge! ~Lonna @ FLYLēF

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.