Mazie kustīgo bilžu komentāri #10

Tā kā ik palaikam sanāk noskatīties kādu filmu, tad grēks šo to neiekļaut blogā. Ideja par šo rakstu iegūta no Tējtasītes ‘’Mazo filmu komentāriem’’.

***************

MV5BOWRmMDRiZTktMmUxZi00NGJlLTgxNDYtOTIxZGFlYTJhMGU3XkEyXkFqcGdeQXVyMTIxMDUyOTI@._V1_UY268_CR4,0,182,268_AL_

Roboshark

Ja visi daudzmaz zina kādu filmu, kas ir tik slikta, ka ir laba, tad nu šī ir TIK slikta, ka citu tik ļoti traģiski absurdu ir grūti atsaukt atmiņā, vai ir redzēta. Gadījumā, ja skatāties vienu filmu pēc otras, kurai varat dot maksimālu vērtējumu, tad tas būtu vienīgais iemesls, lai noskatītos šo.

MV5BMjQyODg5Njc4N15BMl5BanBnXkFtZTgwMzExMjE3NzE@._V1_UY268_CR1,0,182,268_AL_

Deadpool

Diagnosticēts ar neārstējamu vēzi vēlā stadijā, Veidu uzrunā šaubīgs tips ar vēl aizdomīgāk labu piedāvājumu, bet neredzot citu iespēju, Veids piekrīt. Rezultātā Veids, lai gan iegūst daļu no cerētā efekta, pievienotā vērtība, īpaši izskats, nepavisam nav tas, ko varētu gaidīt. Veids jeb Deadpool nav jūsu ierastais supervaronis vai varonis kā tāds vispār. Humors bija labs, bet, tā kā daļa tika izlietota treilerī un pārāk daudz klāt nenāca, tad ROFL moments vai tuvu tam nesanāca.

Interesanti, ka no visiem X-cilvēkiem uz ekrāna pabija vien divi, tā it kā tiešām studijai būtu bijis žēl $ vēl kādām :D. Protams neiztikt bez atsauces par Deadpool un Wolverine savstarpējām attiecībām.

MV5BMTUyMTE0ODcxNF5BMl5BanBnXkFtZTgwODE4NDQzNTE@._V1_UY268_CR1,0,182,268_AL_

Mad Max: Fury Road

Ja patīk gandrīz nepārtraukts action un notikumu virpulis, tad visticamāk šī filma varētu patikt vairāk nekā man. Pietrūka kārtīgs sižets.

Pasaule aizgājusi pa pieskari un visu pārņēmušas smiltis un tuksnesis, ūdens ir retums, bet degviela, spriežot pēc braucamajiem, īpašs deficīts nav. Kāds bēg, kāds ķer; tikpat labi Maksis varēja nebūt, vai viņa vietā kāds cits. Kāda bija jēga no ģitāras spēlējošā džeka, arī netapa skaidrs.

Advertisements

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.