Mazie kustīgo bilžu komentāri #8

Tā kā ik palaikam sanāk noskatīties kādu filmu, tad grēks šo to neiekļaut blogā. Ideja par šo rakstu iegūta no Tējtasītes ‘’Mazo filmu komentāriem’’.

MV5BMjM5Njk5MzYzM15BMl5BanBnXkFtZTgwNzM1Mjk4NjE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_

The Last Witch Hunter

Kaulder, pēdējam raganu medniekam, šķita, ka pirms 900 gadiem viņš nogalināja ļauno raganu karalieni, kura bija atbildīga par mēra uzsūtīšanu cilvēcei, un par lāstu ieguva nemirstību, bet izrādās, ka tie, kam viņš šo gadu laikā uzticējās visvairāk’, patiesībā viņu mānīja. Tad nu Vina Dīzela tēlam (atkārtoti) līdz galam jāpabeidz iesāktais!

MV5BMjI3MTM5ODI5MV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjE1Mzc4OA@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_

Stoker

Pēc negaidītas tēva nāves jaunā(toties pilngadīgā) Indija Stokere kopā ar māti paliek gandrīz vienas lielajā ģimenes īpašumā, un šķiet, norobežojas vēl vairāk. Vismaz pie viņām paliek tēva brālis onkulis Čārlijs, bet jau no paša sākuma ir skaidrs, ka kaut kas ir greizi un ne tā, kā tam vajadzētu būt.

No redzētajām filmām, šī pieskaitāma pie neparasto gala ar zināmu vardarbības un slepkavību (arī 18+) piesitienu. Šajā ziņā gribētos zināt, kas notiek pēc filmas beigām, jo vismaz tagad neticas, ka netiktu kaut kad notverta.

Beigu dziesmas Becomes the Color, kuru izpilda Emily Wells, gandrīz vai gribas savos pierakstos likt augstāku vērtējumu!

MV5BMTYwMzMzMDI0NF5BMl5BanBnXkFtZTgwNDQ3NjI3NjE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_

Beasts of No Nation

Kādā skatītājam neatklātā Āfrikas valstī plosās pilsoņu karš, kurš bezjēdzīgi izposta neskaitāmus ciematus un cilvēku dzīves, īpaši nešķirojot. Šis karš sevī ievelk puiku Agu, vienu no daudzajiem bērniem-kareivjiem. Ja filmā Stoker ir tikai vardarbības un slepkavību piesitiens, tad šajā filmā tas noris uz pilnu klapi. Diemžēl filma neataino nedz kaut ko senu, nedz arī ko tādu, kas nenotiktu pasaulē arī tagad.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.