Imogen Edwards-Jones – Hotel Babylon

27782758

Grāmatas apraksts no Goodreads/Synopsis from Goodreads:

Viss, ko izlasāt “Viesnīcā Babylon”, ir patiess. Tikai vārdi ir mainīti, lai aizsargātu vainīgos. Visi stāstiņi, personāži, pacelšanās un kritieni, narkotikas, blēdības, posts un uzdzīve ir tieši tādi, kādus pieredzējis Anonīms – kāds, kas visu darba dzīvi pavadījis dažās Londonas visgreznākajās viesnīcās. Tomēr juridisku iemeslu dēļ stāsts norisinās izdomātā viesnīcā Babylon. Darbības divdesmit četrās stundās ir sakopots vairāk nekā desmit gadu gaitā pieredzētais. Viss pārējais ir tāds, kādam tam jābūt. Bagātie iztērē piedauzīgu daudzumu naudas, viesnīca nopelna piedauzīgu daudzumu naudas, un istabenes joprojām cīnās ar izsūtāmajiem par divu mārciņu monētu…

Izdevniecība/Publisher: Biznesa augstskola Turība

Kā tiku pie šīs grāmatas?/How I got this book?

Nopirku to!

Vērtējums/Rating: 3/5

Mana recenzija (pārdomas)/My (thoughts) review

Viesnīca Babylon nav no tām lielākajām Londona, bet arī tajā katru dienu neiztikt bez raibu raibiem piedzīvojumiem. Babylon ir 5 zvaigžņu viesnīca, kur cenas atbilstošas to skaitam un vēl vairāk. Piedevām tas, kā viesnīca (un darbinieki to) gandrīz uz katra soļa mēģina iekasēt papildus samaksu, arī apkrāpjot, ir vienkārši apbrīnojami.

Protams, arī pašu klientu rīcība ir tālu no ideālās, un, kā minēts uz grāmatas mugurpuses vāka, daļai, ieejot pa viesnīcas durvīm, pazūd jebkādas pieklājības robežas, uzskatot, ka, samaksājot par istabiņu, viņiem atļauts (gandrīz) viss.

Lai gan dažādie stāsti gan komiskāki, gan mazāk un nereti ar slavenām un/vai bagātām personām šķiežot naudu pa labi un kreisi, bija interesanti, vairāk būtu paticies, ja vairums no tiem tiktu iepīti tagadnes notikumos

Grāmatas darbības periods ir 24 stundas, un skatpunkts mums ir no viena no reģistratūras darbinieka, varbūt pat pats Anonīmais. Iespējams, tas grāmatai ir labs pluss, jo par to, ka galvenajam varonim nemaz nezinu vārdu, aizdomājos vien pēc Viesnīca Babylon izlasīšanas.

Šķiet, labi vien ir, ka nav man bijusi tāda iespēja uzturēties viesnīcā, vismaz, kur nu vēl tādā strādāt!

***************************************

Hotel Babylon isn’t from the largest ones in London but that doesn’t exclude them from all sorts of crazy events. Babylon is a 5 star hotel where there the prices are corresponding to their count and more. Furthermore the way how hotel tries to extract money on almost every step, also by deceiving, from the visitors is just amazing!

Of course the clients themselves aren’t any angels and as the book’s back covers says that after entering the hotel some of them forget any sense of decency and politeness believing that they are allowed to do almost anything if they have paid for their room.

Although all the different stories, some more funny and others a bit tragic, frequently with famous and/or very rich persons that throw the many left and right were interesting it would have been better if most of them would have been interweaved into the present events.

The action in book takes place during 24 hours and the POV is one of the employees from the reception, maybe the Anonymous himself. Possibly it is a big plus to the book because I only realised that I don’t know the main character’s name only after I had finished Hotel Babylon.

I guess it’s not that bad that I haven’t had a chance to stay at any hotel, or for that matter to work in such!

Advertisements

One thought on “Imogen Edwards-Jones – Hotel Babylon

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s