Mazie kustīgo bilžu komentāri #5

Tā kā ik palaikam sanāk noskatīties kādu filmu, tad grēks šo to neiekļaut blogā. Ideja par šo rakstu iegūta no Tējtasītes ‘’Mazo filmu komentāriem’’.

MV5BNjAyNDk2NDU2NF5BMl5BanBnXkFtZTcwMjYwMjYxMQ@@._V1__SX1305_SY557_

Deceiver (1997)

Nežēlīga slepkavība, kurā sievietes ķermenis sadalīts uz pusēm. Izmeklētāji neapskaužamā situācijā, jo slepkava nav atstājis praktiski nekādus pierādījumus un vienīgais viņu pavediens ir telefona numurs, kura īpašnieku tēlo Tim Roth. Patika viņa aktierspēle. Būtiska loma atvēlēta melu detektoram :D Īpatnējas beigasMV5BNzQxNzA1MDQ2MF5BMl5BanBnXkFtZTgwOTg2NTAzMTE@._V1__SX1305_SY557_

Tempesta (2004)

Mākslas darbu autentifikators~ darba sakarā nokļūst Venēcijā, lai apstiprinātu dažu gleznu oriģinalitāti, un iekuļas dzīvībai bīstamos piedzīvojumos. Ieskats mākslas mīļotāju pasaulē, kuri ne vienmēr rīkojas likuma ietvaros. Galvenākais sieviešu tēls -> labāk ar tādu nesastapties. Arī šī filma samērā savdabīga.

Prata-Vetra-afisa

Prāta Vētra: Starp Krastiem (2015)

Jauka 95 minūšu gara filma gan par grupas 25 gadu vēsturi un atmiņu stāsti, gan ieskats jaunākā albuma tapšanā. Skatīts uz lielā ekrāna 18.novembrī, un pēc filmas bija laba, pozitīva noskaņa.

 

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.