Mazie kustīgo bilžu komentāri #4

Tā kā ik palaikam sanāk noskatīties kādu filmu, tad grēks šo to neiekļaut blogā. Ideja par šo rakstu iegūta no Tējtasītes ‘’Mazo filmu komentāriem’’.


MV5BMTA5MzkyMzIxNjJeQTJeQWpwZ15BbWU4MDU0MDk0OTUx._V1__SX1305_SY557_MV5BMTM3NjQyODI3M15BMl5BanBnXkFtZTcwMDM4NjM0OA@@._V1__SX1305_SY557_MV5BODYzMjkxOTk2Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwOTg5NDIyMQ@@._V1__SX1305_SY557_

Straight Outta Compton (2015)

Stāsts par grupas N.W.A. rašanos, būšanām un nebūšanām. Pazīstamākie droši vien ir Dr. Dre un Ice Cube. Sajūta, ka par spīti filmas garumam, gandrīz divarpus stundas, daudz kas nav iekļauts vai drusku saīsināts, būtu ar mieru skatīties vēl un vēl : ) Nobeigums visai emocionāls ar Eazy-E nāvi.

Hotel Transylvania (2012)

Meivisas 118.dzimšanas diena, dažnedažādi mošķi arīdzan apsveic un svin, bet cilvēka uzrašanās monstriem domātā viesnīcā visu samaisa un virza notikumus uz priekšu. Biju jau pirms kāda laika redzējis; varu teikt, ka šoreiz patika pat labāk. Noteikti kaut kad jau arī atvēlēšu laiku otrajai filmai.

Star Hunter (1996)

Bariņš skolnieku pēc neveiksmīgas izbraukuma spēlēs iestrēgst nelabvēlīgā pilsētas rajonā, kad noplīst viņu busiņš. Bet ar to nelaimes nebeidzas, jo nez kāpēc viņi kļūst par medījumu kaut kāda citplanētieša medībām, kas pamatīgi atgādināja radījumu no plēsoņas. Ilgi tāds ‘’sviests’’ nebija skatīts; laikam pieskatāma pie B filmu klases.

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s