Will McIntosh ”Love Minus Eighty”

17984978

Grāmatas apraksts no Goodreads:

A NOVEL OF LOVE AND DEATH, IN NO PARTICULAR ORDER

The words were gentle strokes, drawing her awake.
“Hello. Hello there.”
She felt the light on her eyelids, and knew that if she opened her eyes they would sting, and she would have to shade them with her palm and let the light bleed through a crack.
“Feel like talking?” A man’s soft voice.
And then her mind cleared enough to wonder: who was this man at her bedside?
She tried to sigh, but no breath came. Her eyes flew open in alarm.

In the future, love is complicated. Technology moves ever forward. To be disconnected from the maze of social networking is to be an outcast.

Even death doesn’t have to be the end. An impossible love story is about to unfold between a hit-and-run victim and her killer.

Love Minus Eighty is a disquieting vision of our romantic future, as hopeful as it is horrifying, by a Hugo Award-winning author.

Izdevniecība: Orbit

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Nopirku to

Vērtējums: 4.25/5

Mana recenzija

Viens, ko skaidri zinu, ka šādā nākotnes pasaulē es nevēlētos dzīvot. Par spīti tehnoloģijām un arī iespējai, ja vari atļauties tikt atdzīvinātam. Šķiet, šķirojums pēc ienākumiem ir vēl krasāks, un pateicoties tehnoloģiskajām iespējam, varētu dzīvot ar citiem sarunājoties vien caur ekrāniem + vairākiem reizē, kas kaitinātu, ja nesaproti vai runā ar tevi, vai aizņemts citā sarunā.

Lorela(Lorelei) būtu aptuveni pielīdzināma vlogera zvaigzne, bet viņas gadījumā gandrīz 24/7. Pilnībā atkarīga no viņai pievērstās uzmanības un nespēj iedomāties, kā var dzīvot bez tās; kārtīgs narciss. Viens mīnus(tehnoloģiskā ziņā), ka loģiskāk būtu, ja viņai sekotu viena kamera, nevis katrs skatītājs individuāli.

Galvenākie varoņi Robs(Rob) un Veronika savā ziņā līdzīgi savās situācijās. Vienīgi Robam tas aizsākas un arī turpinājums tāds neparastāks. Viņa attiecību stāsts ar Vinteru(Winter) – viņa upuri ceļu negadījumā. Bet par to jāpateicas Bridesicle programmai, kas viņu iesaldē. Drusku jāpabrīnās, ka Robam par to neseko īpašs sods, izņemot tas, ko pats sev uzliek.

Toties Veronikai, pati būdama, attiecību konsultante, personīgā dzīve nemaz nav tik ideāla. Gan ģimenes attiecības, gan partnera meklējumos. Interesants kolēģis Neitans(Nathan), drusku līdzīgs Lorelai; kā arī pavisam atšķirīgs tēls Lycan.

Būtu gribējies vairāk uzzināt Miras stāstu, kura ir vecākā no Bridesicle(krioģenētika) programmā iesaistītajām, bet vismaz arī viņai pozitīvs iznākums.

Laikam šī romantiskā grāmata vairāk patika tehnoloģiskās nākotnes(2133.g) aspekta dēļ. Kā arī jāpiekrīt, ka ir arī savs stāsts par mīlestību un nāvi.


Paldies par atbalstu! – Patreon

Advertisements

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.