Sam Bourne ”The Chosen One”

4755388

Grāmatas apraksts no Goodreads:

The new high-concept thriller from the number one bestselling author of The Righteous Men, The Last Testament and The Final Reckoning In the game of Washington politics the stakes are as high as they get — and not everyone is prepared to play by the rules…Newly elected US President Stephen Baker is flying high after signing a popular bill giving new rights to victims of domestic violence. But in Vic Forbes he has a ruthless enemy with a public profile in possession of a crucial piece of knowledge that could destroy his career. When Forbes is found murdered the conspiracy theorists go into overdrive. Did the President order his killing, or was it the work of his opponents, hoping to discredit him? Ex-Presidential advisor Maggie Costello is called in to investigate under the radar. As she digs further she finds evidence of a massive conspiracy that reaches back into history and goes right to the heart of the US establishment!

Izdevniecība: HarperCollins Publishers

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Nopirku to ‘’Baltijas grāmatu svētkos 2014’’

Vērtējums: 5/5

Mana recenzija

Stīvens Beikers(Stephen Baker) ASV prezidenta amatā pavadījis vien divus mēnešus, kad pret viņu vērst mērķtiecīgs informatīvs uzbrukums saistībā ar dažiem pagātnes notikumiem, kurus izvēlējās paturēt noslēpumā savas kampaņas laikā.

Notikumi sakrīt tā, ka Megijai Kostello(Maggie Costello) tiek uzdots veikt tādu kā slepenu izmeklēšanu, lai atrastu kaut ko, kas spētu palīdzēt prezidentam. Megija, lai kā dažbrīd censtos sev iegalvot, ir adrenalīna un asu izjūtu atkarīgā, un šādu situāciju netrūkst.

Aiz visa kārtējo reizi diemžēl stāv milzu nauda un cilvēki, kas darbojas no ēnām – atbilst kārtīgām konspirāciju teorijām un apgaismotājiem. Netrūkst mirušo, toties iztiek bez asiņu izliešanas, bet nekad nevari būt drošs, vai netiec novērots. Īpašs uztraukums tiem, kas palīdz Megijai.

Interesanti iesaistīti fakti par DarkNet jeb Deep web. Paldies, drusku Megijas māsai Lizai(Liz).

Uz mirkli šķita, ka atrisinājums pārāk labs, ka ļaunie un visu varenie striķu raustītāji apcietināti, bet epilogs tomēr visu nostāda savās vietās. Kā arī veids kā ASV tiek pie pirmā melnādainā prezidenta nekopējot reālo notikumu.

Pārmaiņas pēc labs trilleris!


Paldies par atbalstu! – Patreon

Advertisements

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.