Ian Fleming ”Doctor No” (James Bond (Original Series) book 6)

3757

Grāmatas apraksts no Goodreads:

James Bond travels to the Caribbean to investigate the mysterious disappearance of a secret service team. As he uncovers the astonishing truth about strange energy waves that are interfering with U.S. missile launches, he must battle deadly assassins, sexy femmes fatales, and even a poisonous tarantula. The search takes him to an exotic tropical island, where he meets a beautiful nature girl and discovers the hideout of Doctor No, a six-foot-six madman with a mania for torture, a lust to kill, and a fantastic secret to hide.

Izdevniecība: Blackstone Audio

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Vērtējums: 3/5

Mana recenzija

Lai atgūtos no pēdējiem notikumiem, Bonds tiek nosūtīts it kā pavisam vienkāršā un parastā uzdevumā, un vēlreiz viesojas Jamaikā. Bet viss nav tik vienkārši, kā liekas, atrodoties Londonas birojā.

Salu, kurā nonācis Džeimss, šķietami nesaistīti un apmēram kā no malas kontrolē pasakaini bagātais Doktors Nē(Doctor No jeb Julius No). Nedaudz neticas, ka viņa patiesas darbības, un, kur tās tiek veiktas, būtu tik grūti atklājamas.

Lielākā Doktora Nē kļūda, kas arī kaitināja, bija ielaišanās nevajadzīgi garā, klasiskā ļaundara monologā pirms pieveikt savu upuri. Bet neiztikt bez brīnumainas labā tēla izglābšanās par spīti jebkādiem šķēršļiem un iemesliem neveiksmei. Netapa skaidrs kādā loģiskā veidā viņš paliek dzīvs.

Ja par Bonda meiteni, šoreiz Honeychile Rider, tad visai grūti atrast atšķirības no iepriekšējām. Nepatika un pārsteidz Džeimsa Bonda attiecību veidošana ar šīm sievietēm. Katru reizi apgalvojot par patiesām jūtām.

Tomēr jāatzīst, ka sākums bija samērā cerīgs, lai arī tālāk līdzīgi kā pirmajās grāmatās.


Paldies par atbalstu! – Patreon

Advertisements

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.