Steven Larson, Margaret Larson ”Probable Impossibilities”

20685564

Grāmatas apraksts no Goodreads:

Cody’s friend, Gen, thinks she spotted Bigfoot living in the woods. The whole school hears about it, and they aren’t going to let them live it down. When Cody and Gen get caught passing notes in class, everyone gets stuck with an extra assignment. Cody’s dad tries to help him by sharing his password to an experimental program, EGOR. The program works great for the assignment. But then a blogger, named George Roge, appears on the Internet. George believes in Bigfoot. In fact, he’s tracking the creature down, and the search is getting close to where Cody lives. Too close. Everyone is talking about George, even the teachers. Reporters and groups of Bigfoot hunters are swarming the town. Cody wants to avoid any more attention, but Gen insists on going back into the woods to rescue Bigfoot.

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Saņēmu e-grāmatas kopiju no autora apmaiņā pret recenziju

Vērtējums: 5/5

Mana recenzija

Mežs blakus skolai, kurā iet Koudijs(Cody Monroe) nav parasts. Tajā, iespējams, mīt lielpēdis(Bigfoot). Par laimi, Džena(Gen) ir īsts entuziasts par visu fantastisko un pārdabisko. Abi apņemas izpētīt situāciju tuvāk, protams, iegūt pierādījumus, un, ja nepieciešams aizsargāt atrasto.

Bet par atklājumu par iespējamo lielpēdi blogeris George Roge sāk veidot video visiem pazīstamajā Youtube, kas iegūst tādu popularitāti, lai arī žurnālisti un ziņu reportieri sāktu to atspoguļot. Mistērija ap šo blogeri ir pat interesantāka un aizraujošāka nekā par neparasto radījumu.

Papildus pamatstāstam tiek iepīti fragmenti no Koudija tēva topošās grāmatas, kas samērā neparasti tiek izmantots kopējā darbā.

Patika abu mazo detektīvu(Cody un Gen) draudzība un darbošanās.

Ja ir aizdomas par lielpēdi vai kādu citu mītisku būtni vai leģendu, svarīgi atcerēties par EGOR – Examine, Generate, Organize un Reserch – pie kā noteikti pieturās George, kura uzvārds Roge labi saskan ar minētajiem četriem plāna punktiem un to abreviatūru.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.