Eko Herona ”Pulss”

1120729

Grāmatas apraksts no Goodreads:

AT ELLIS HOSPITAL, MURDER IS MAKING THE ROUNDS.

When sweet young Chloe, everybody’s favorite nurse, dies in the recovery room after a routine appendectomy, nurse Adel Coutant’s suspicions are aroused. It’s the third sudden death among the hospital staff in a year, and Adel is certain one of her coworkers is behind the onslaught. But who in this pressure-cooker workplace–where drugs, sex, and odd spiritual practices serve to ease tension–bears the mark of true madness? As Adel starts probing, the fever of fear soars, and a brilliant maniac watches and waits…

Izdevniecība: Skarabejs

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Nopirku to ‘’Latvijas grāmatu izstādē 2015’’

Vērtējums: 4.25/5

Mana recenzija

Pēc tam, kad vienkāršā operācijā mirst gados jaunā un kopumā veselā Adeles kolēģe un draudzene Hloja, Adele uzsāk pati savu izmeklēšanu un sadarbojas arī ar izmeklētājiem.

Ellisa slimnīcas personāls un grāmatas personāži kopumā ir pat ļoti raibi, jau sākot ar pustrako, misticisma un visāda citāda netradicionālo lietu piekritēju Helēnu. Hloja nav pirmais upuris, par kuriem ievadā, kas arī, bez Hlojas labās veselības, ir vēl viens iemesls pamatotām aizdomām.

Adelei piemīt lielisks detektīves talants, un brīžiem šķiet, ka izmeklēšana viņai padodas labāk par īstajiem izmeklētājiem, un, kaut arī šī grāmata nav daļa no sērijas, tāda tā noteikti varēja būt.

Bez Adeles patīkami citi tēli, kā viņas uzticības persona un draudzene Sintija; abu draudzība tik cieša, ka pat ļauj sevi pierunāt veikt novērošanu : ). Kā arī Adeles suns Nelsons un drīzāk metāllūžņos nododamais auto Nezvērs, kura mērķis pēc pašas Adeles domām ir kādudien viņu nomušīt :D

Aizdomas jau ar pirmajiem mirkļiem kopš Hlojas krīt uz vienu no viņas kolēģiem, un tiek doti arī pienācīgi motīvi, bet patiesība tiešām ir nedaudz neticama, bet arī pārsteidzoša. Drusku nepatika beigās esošie pagarie un paskaidrojošie monologi.

Advertisements

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s