Mary Hoffman ”City of Swords” (Stravaganza book 6)

7846209

Grāmatas apraksts no Goodreads:

Desperately unhappy, Laura has resorted to self-harming. But Laura is a Stravagante, somebody who can travel in time and space. When she finds her talisman, a small silver dagger, she stravagates to 16th-century Fortezza, a town similar to Lucca in Italy, where she meets her Stravagante, who is a swordsmith.

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Lejuplādēju no torenta

Vērtējums: 3.5/5

Mana recenzija

Noslēdzošās Stravaganza daļas varone ir Laura, kuras nelaimju un bēdu cēlonis tiek atklāts vien uz beigām, bet izpaužas kā savu roku graizīšana ar žileti. Arī Laurai šis piedzīvojums palīdzēs ne vien atrisināt problēmas, bet arī iegūt draugus gan mūsdienās, gan paralēlās pasaules pagātnē.

Diemžēl grāmata nespēj līdz galam atrisināt un atbildēt visiem jautājumiem. Pēc pēdējā teikuma prasījās vēl drusku papildinājuma, vismaz aptuveni nodaļa. Toties piepildījās mana vēlme par iepriekšējo daļu galveno varoņu aktīvāku iesaistīšanu un darbību stāstā.

Šoreiz galvenā darbība notiek Di Kimiči kontrolētajā Fortezas(Fortezza) pilsētā, kur pēc valdnieka nāves uzrodas negaidīts titula pretendents, izraisot īslaicīgu sacelšanos.

Kas nepatika sērijā kā tādā, ka jau zināma informācija par tēliem katrā daļā tika atkārtota, tādējādi katru grāmatu varētu arī lasīt atsevišķi un ne obligāti pēc secības.

Advertisements

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s