Žozē Manuels Simoešs ”Sesārija Evora”

Evora_vaks_c.cdr

Grāmatas apraksts:

Sesārija Evora ir kļuvusi par pasaules mēroga zvaigzni. No Losandželosas līdz Tokijai, no Frankfurtes līdz Sanpaulu viņa ir nepārspējama Kaboverdes mūzikas vēstniece. Eksotiska, tāla, plikām pēdām, dziedātāja, kurai sveša jebkāda samākslotība vai izlikšanās. Sesārijas mūzika izplatījusies visā pasaulē, pateicoties viņas dziedāto melodiju pievilkšanas spēkam. Ikviens atrod kripatiņu savu sapņu melodijās, kas ļauj pārcelties uz tāltāla arhipelāga cēlajām ainavām.

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Nopirku Rīgas grāmatu svētkos 2014

Vērtējums: 4.25/5

Mana recenzija

 Neliels, bet interesants ieskats par Sesāriju Evoru, mākslinieci no Kaboverdes. Karjeras sākums nebija nekāds spožais, un bieži vien par uzstāšanos pretī saņemot vien vakariņas vai tikai dzērienu. Alkohols kādu laiku bijis problēma.

Pasaules mēroga slavu iegūst vien ap 50 gadu vecumu, ko patīkami uzzināt no autora vēstījuma, ka nedz slava, nedz nauda nav spējusi izmainīt Sesārijas personību un izturēšanos.

Jāatzīst, ka pašam nav līdz šim sanācis klausīties mākslinieces daiļradi, ko tuvākajā laikā noteikti izlabošu. Grāmatas beigās pilna diskogrāfija ar albumu un tajos ietilpstošo dziesmu nosaukumiem. Kā arī jāšaubās, vai būtu atpazinis pirms tam pēc attēla, lai gan nav tā, ka nemaz nebūtu manījis.

Viena doma par “Žozē Manuels Simoešs ”Sesārija Evora”

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.