Mary Hoffman ”City of Ships” (Stravaganza book 5)

6671653

Grāmatas apraksts no Goodreads:

The acclaimed Stravaganza series delivers a thrilling story packed with action, drama—and pirates!
The new instalment in the critically acclaimed Stravaganza series transports readers to a world much like our own — but where magic and piracy come to life in the Italian town of Classe. The new Stravagante is Isabel, a visitor from our world who befriends Flavia, a successful female merchant of spices, silks, and tapestries. But Flavia soon finds herself an outcast and a pirate, while Isabel learns that Classe is under threat of attack by the fierce Gate people. What can she do to help save the city?
Fans of fantasy and historical fiction alike who have flocked to the Stravaganza series will welcome this action-packed adventure, which can be read alone or as a companion to the previous novels.

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Lejuplādēju no torenta

Vērtējums: 4.5/5

Mana recenzija

Izabellai Evansai (Isabel Evans) talismana atrašana nāk tieši laikā. Būdama greizsirdīga uz par desmit minūtēm vecāko dvīņu brāli Čārliju(Charlie), viņa ir izdomājusi iedomu dvīni, lai justos pār to pārāka, kā arī velta lielas pūles, lai netiktu pamanīta gan skolā, gan vispār.

Fabricio atlicis domas par citu pasauli un vēlas savā iekarot atlikušās neatkarīgās pilsētvalstis, sākot ar Klāsu(Classe). Tādēļ noslēdzis bīstamu vienošanos ar Vārtu(Gate) cilvēkiem, kuriem pieejams liels skaits kuģu. Viņa uzmanību nespēj novērst pat jaundzimušais dēls.

Šis piedzīvojums neatgriezeniski uz labo pusi izmaina Izabellu, kura pārsteigta par tik ātru jaunu draugu (iepriekšējie stravagante) iegūšanu un iekļaušanos viņu pulciņā. Visticamāk arī noslēdzošajā daļā būs līdzīgs jauns galvenais tēls, lai gan gribētos visu iepriekšējo tādu kā apvienošanos vienā komandā. Nebūtu slikti arī gan, gan.

Divi pārstāvji no Di Kimiči un Nuči namiem spēj aizmirst abu ģimeņu naidu un vienot savas dzīves, īpaši par spīti dusmām no Fabricio, kuras ne tikai par šo vien.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.