Mary Hoffman ”City of Secrets” (Stravaganza book 4)

3169710

Grāmatas apraksts no Goodreads:

When Matt is unexpectedly transported to the Scriptorium of Padavia University, he discovers he is a Stravagante who can travel through time using his talisman, a leather-bound book. Together with Luciano and Arianna, he must fight the dangerous di Chimici clan who are on the verge of making a terrifying breakthrough into our world.

Kā tiku pie šīs grāmatas?

Lejuplādēju no torenta

Vērtējums: 3.5/5

Mana recenzija

Ceturtās grāmatas Stravaganza sērijā galvenais varonis ir 17 gadīgais Mets(Matt). Viņam nav pārāk liela pārliecība par sevi, un pašsajūtai nepalīdz fakts, ka viņš cieš no disleksijas. Mets nokļūst Padāvijā (Padavia) pie profesora Konstantīna(Constantin). Sākotnēji neizprot, kāpēc kļuvis par stravaganti, bet pozitīvais aspekts, ka šajā pasaulē viņam nav disleksijas.

Par sevi atkal liek manīt Di Kimiči un viņu jaunais valdnieks Fabricio(Fabrizio), kurš apņēmies ne vien atriebties par tēva nāvi, bet arī noskaidrot, kā nokļūt tajā otrajā pasaulē.

Vēlreiz ir iespēja tikties ar iepriekšējo daļu varoņiem. Tas, cik daudz šoreiz katram dota iespēja parādīt sevi, atšķiras. Ir arī tāds, kas mainījis lojalitāti.

Drusku atspoguļota cīņa starp valdošo reliģiju un citu ticību, bet atšķirībā no ‘’Puķu pilsētas’’, iztiek bez slepkavībām. Šķiet, latviski izdotas vien pirmās divas grāmatas no sērijas, vismaz nav gadījies redzēt citu.

2 domas par “Mary Hoffman ”City of Secrets” (Stravaganza book 4)

  1. Māra Bitāne saka:

    No šīs sērijas grāmatām skolas gados esmu lasījusi Masku pilsētu un Zvaigžņu pilsētu, un atceros, ka toreiz mani ļoti aizrāva varoņi un darbības vide, bet no otras puses – īpaši izteikta likās bēgšana no realitātes, no problēmām un slimībām uz otru – fantāzijas pasauli. Kaut gan arī tur varoņus parasti gaidīja problēmas.. lai vai kā, vienas no manām iemīļotākajām bērnības grāmatām, nebūtu slikti izlasīt arī pārējās daļas. :)

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.