Tom Doganoglu ”Johnny B. Fast: The Super Spy 1”

13349138

Grāmatas apraksts no Goodreads:

Johnny Clunker was an awkward and shy boy who kept mostly to himself. But when the school day ended, Johnny Clunker became Johnny B. Fast, a super spy. When one of his fellow classmates, Nancy Korrins, is also revealed to be a super spy, Johnny has his hands full trying to figure out if he can trust her to help him capture the powerful Super Chip, or if he has to fight her as his greatest rival.

Kāpēc lasīju/izvēlējos šo grāmatu?

Lejuplādēju bez maksas iekš Amazon. Iespējams arī šobrīd.

Mana recenzija

Ja sākotnēji biju skeptisks par vēl vienu spiegu, tad izlasot nemaz nebija tik traki. Tātad galvenais varonis Džonnijs(Johnny Clunker) 15 gados jau ir superspiegs, turklāt ļoti augstās domās par sevi, un komandas darbā ne tik labs. Džonnija lielā misija ir iegūt superčipu, kas ir desmit reizes jaudīgāks par jebkuru citu. Turklāt, par ko būtu jāšaubās, spēj jebkur ielauzties un vēl sazin ko.

Viss nebūt nenorit, kā Džonnijam gribētos, turklāt bez lielā ienaidnieka ‘’United Order’’ uzrodas sabiedrotā un konkurente reizē Nensija(Nancy Korrins). Salīdzinot ar Džonniju daudz prātīgāka. Bet kā jau pie bērnu grāmatas, tad romantiskais attīstās ļoti lēni un pamazām.

Diemžēl viens mīnuss, ka notikumi tiek nedaudz sasteidzināti, kā arī superļaunā un spēcīgā organizācija ‘’United Order’’ tāda nemaz nešķta.

Vērtējums: 3.25/5

Advertisements

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.