Bō Jinn ‘’Saul of Sodom: The Last Prophet’’

23254070

Grāmatas apraksts no Goodreads:

The dystopian image of a world order built on perpetual war is Bo Jinn’s backdrop to the story of Saul Vartanian; a veteran of the warzones, scarred both physically and emotionally by battles fought, and by the perverse order of the UMC to which his life and soul have been committed, and from which there is no escape.

 

Saul’s struggle takes a dramatic turn, however, when he comes upon a figure of innocence and purity utterly alien to the world that bore him. Orphaned by the ever-growing blight of war and the spread of so-called “martial order”, little Naomi becomes Saul Vartanian’s last vestige of hope and his final redemption for a past long forgotten. . .

 

Kāpēc lasīju/izvēlējos šo grāmatu?

E-grāmatas kopija no autora par brīvu apmaiņā pret atsauksmi.

Mana recenzija

Ievads un tālāk sekojošais bija nedaudz mulsinošs, bet to sapratu vien uz beigām, ka ievads un vēl vairāki fragmenti bija no nākotnes. Pasaulē, kurā dzīvo Sols(Saul) jeb Vinsents Keins(Vincent Caine) ir sadalīta karojošajā, kura katru gadu arvien paplašinās, un civilajā. Visu izmaina meitene vārdā Naomi, kuru Sols izglābj pēc kādas misijas Kamčatkā, bet interesantākais, ka Sols neatceras kāpēc. Kā arī viņš pamazām sāk apšaubīt pastāvošo kārtību un rīkojas, lai mainītu situāciju.

Sola un Naomi attiecības, kā arī Sola vispārīgais tēls, bija vienkārši spridzīgi! Vienīgais, kas likās negatīvāk vērtējams bija Sola pakļaušanās uz grāmatas beigām + divi tēli, Augusts Poups (Augustus Pope) un Donalds Klārks Īstmans (Donald Clarke Eastman), kuri darbojās sistēmas labā.

Vēl jāpiebilst, ka, lai gan karadarbība pasaulē nerimst, tad nedomāju, ka situācija kaut nedaudz līdzīga grāmatā minētajai varētu izveidoties.(cerams)

Vērtējums: 5/5

Advertisements

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.